صمیمی ترین رفیق همه ی روزهای زندگیم.تولدت مبارک.

الهی همیشه ساالم باشیheart

امروز صاحب خونمون ومده بود که اجارمونو بگیره

عاقااا.یه کاپشن از این بادگیرا,یه سوییشرت,و کلی لباس پوشیده بود.منو همخونم وقتی دیدیمش فقط خودمونو کنترل کردیم که نزنیم زیر خندهقرمز شدیم ولی عادی رفتار کردیمفک کنم از سیبری اومده بوداخه تو این هوا که ادم انقد لباس نمیپوشه.indecision

حالا ما تو خونمون در تراس رو باز کرده بودیم که باد ملایم بوزه

از خستگی دارم میمیرمممامروز نشستم به حل کردن مسئله های شیمیاصلا دستم و گردنم داره منو میکشه.دیگه بعد شام سلکسیب خوردم.

تو کتابخونه بودم.یه لحظه احساس کردم دیگه نمیفهمم چی دارم حل میکنم.دیگه پاشدم جمع کردم اومدم خونه.همخونم که خیلی قبلتر از من رفت خونه اخه گفت حال ندارم درس بخونم.خسته شدم.گفتم پس من چی بگم که اگه یکم دیگه کتابهامو ورق بزنم دیگه قشنگ از وسط پاه پوره میشن.اونموقعی که هیچکی کتاب دستش نبودمن داشتم میخوندم.تازه تا امتحانمم کلی باز باید بخونم.والاا

اینم نمای بیرونی کتابخونه.جایی که قسمت زیادی  از زندگی ما رو در بر گرفته

اینجا درواقع محوطه است.اما چون میز و صندلی های خوبی برای درس خوندن دارههمه ازش استفاده میکنن.خوبیش اینکه خسته که شدی.میای لب قسمت شیشه ای ساختمون و بیرون رو تماشا میکنیبهتر از همه اینه که فقط 3 دقیقا با خونمون فاصله داره.کلا حس و حال خوبی داره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی محصولات مهرگان شیمی Virginia David مجله محبوبه آی طـبـیـب فروشگاه زبان انگلیسی دبیرستان تیزهوشان نوشاد Sheila