امروز بعدازظهر,کالجمون تو باتشون(که هممون عضو هستیم) یه پیامی رو گذاشت که من همینجوری دلم خواست از یه تیکش اسکرین گرفتم که به پستم اضافش کنم.اون قسمتهای مخدوش شده هم اسم کالج و اسم دانشگاهایی هست که من ازمون ورودیشونو دارم.8 بند داشتشامل اینکه چی بپوشیم و چطور بیایم و ساعت چند اونجا حاضر باشیم و اینا

با دیدن این پیام,یه ذوق مخلوط با استرس درونم بوجود اومدذوق از اینکه امتحانم نزدیکه.استرس هم بخاطر امتحان که دلم میخواد خووب بدمش که خستگیم دربره.

یه قولی رو من اولا به بعضی از دوستان داده بودم.اونم این بود که شرح بدم دارم چی میخونم واینا اما من ازشون فرصت خواستم که در زمان مناسب توضیح بدم.اولش دلم میخواس سکرت بمونه اما بعدش باخودم فکر کردم که با توضیح ندادن مگه قراره چی بشه؟بدتر وقتی میخوای یه چیزی رو تعریف کنی هیی باید از سر و ته بزنیاینجوری بدرد نمیخوره کهخلاصه که تصمیم دارم بعد از امتحانم کامل براتون توضیح بدم.

فقط 4 روز مونده به امتحانی که خیلی براش زحمت کشیدم و الان هم بیکار ننشستم و دارم خلاصه هام رو مرور میکنم به امیداینکه اورالم رو خوووب بدم

انقدر هم خسته ام و خوابم میاد که همینجور نشسته دلم میخواد بخوابم

اونقدر خوندم که به خودم اعتماد دارم ولی میشه که دعا کنید  امتحانم رو خووب بدم؟؟ممنونم ازتون:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش طب سنتی تماشای آنلاین فیلم + لینک دانلود | رایگان تناسلی تعمیرات تخصصی انواع اینورتر و درایو تعمیر sew movitrac movidrive eurodrive Stephanie Aryanic Jessica فکری بروزترین سایت دانلود آهنگ